Konvekcinės medienos džiovyklos
Atgal
Populiariausios Lietuvoje ir visame pasaulyje yra konvekcinės medienos džiovyklos. Šiose džiovyklose medienos džiovinimo procesas vyksta efektyviai. Taikoma medienos džiovinimo technologija leidžia ženkliai sumažinti atsirandančių įtrūkimų skaičių, taigi medienos gaminiai išlaiko estetinę išvaizdą ir kitas teigiamas savybes.

Mediena yra džiovinama cikliškai, t. y. pakraunama, išdžiovinama, iškraunama, po to vėl kartojamos šios procedūros.

Standartinės konvekcinės medienos džiovyklos komplektas leidžia sukurti modernų džiovinimo procesą: be šilumos tiltų, pasižyminčia gera šilumos izoliacija, mechaniškai atsparią ir kainuojančią palyginti nedaug. Konvekcinėse medienos džiovyklose taikomas nepertraukiamas džiovinimo metodas. Medienos džiovinimo procesą reguliuoja skaitmeniniai mikroprocesoriai. Toks būdas yra patikimas ir jį lengva prižiūrėti. Konvekcinių medienos džiovyklų ypatybės: ventiliatoriai ir valdymo sistema, reguliuojama drėgno oro šalinimo iš džiovyklos sistema, vidiniai šilumos įrenginiai, oro cirkuliacija, šildymo sistema, drėkinimas ir kt.

Į konvekcines medienos džiovyklas mediena kraunama iš priekio, autokrautuvu. Medienos džiovyklų dydis gali būti įvairus (pagal poreikius). Taip pat galime pasiūlyti nestandartinių matmenų medienos džiovyklas pagal klientų pageidavimus. Konvekcinių medienos džiovyklų konstrukcijos ir detalės gaminamos iš aliuminio ir nerūdijančio plieno.
 Susisiekite su mumis