Atgal

Apie kompaniją

Pagrindinė įmonės veikla - konvekcinės medienos džiovyklos, medienos džiovyklų projektavimas pagal individualius klientų pageidavimus ir medienos džiovyklų priežiūra.
Visi medienos džiovyklų konstrukciniai elementai gaminami Lietuvoje. Kadangi įmonė pati gamina ir montuoja medienos džiovyklų konstrukcijas, todėl gali atsižvelgti į individualius klientų poreikius ir greitai spręsti iškilusias problemas. Aliuminės konvekcinių medienos džiovyklų konstrukcijos gaminamos ir virinamos argono aplinkoje, taip pat atliekami montavimo darbai visoje Lietuvoje ir užsienyje. Įmonė naudoja aukščiausios kokybės europietiškus komponentus, diegia inovacijas, kuria pažangią medienos džiovinimo technologiją. Siūlo platų papildomos pagalbinės įrangos pasirinkimą medienos džiovinimo procesui modernizuoti. Darbus atlieka ilgalaikę patirtį turintys specialistai, todėl didžiąją dalį darbų atliekame savo jėgomis.

Kita svarbi Prolain veiklos sritis - tai nuolatinis darbas su klientais, medienos džiovyklas aptarnaujančių darbuotojų mokymas ir konsultavimas. Turėdama technines galimybes pristatyti technologijas ir vykdyti konsultavimus, UAB "Prolain" gali pasiūlyti rinkai pilną techninį sprendimą: išanalizuoti įmonės poreikius, konsultuoti darbuotojus, tiekti įrengimus ir technologijas, montuoti ir prižiūrėti medienos džiovyklas. Siekiame išskirtinės kokybės bendradarbiaudami su klientu.
Įmonės tikslas - konvekcinių medienos džiovyklų, aukštos kokybės paslaugų, medienos džiovinimo įrenginių, laiku atliekamų darbų ir prekių tiekimas pirkėjams visoje Lietuvoje ir užsienyje.
Turime patirties medienos džiovyklų demontavimui ir perkėlimui į užsienį.
UAB "Prolain" - stabili įmonė su gerai organizuota struktūra.
Įmonė patenka į Stipriausių Lietuvoje įmonių sąrašą. 2012 ir 2013 metų gruodžio mėnesiais įmonei buvo įteikti sertifikatai: Stipriausia Lietuvoje 2012 ir Stipriausia Lietuvoje 2013.

Mūsų laisvalaikis: